Zgodnie z art. 33 ust. 2 ustawy z dnia 15 grudnia 2016 r. o Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej dokumentem upoważniającym Prezesa Prokuratorii Generalnej, wiceprezesa Prokuratorii Generalnej i radcę do wykonywania czynności zastępstwa jest legitymacja służbowa, która zawiera w szczególności imię i nazwisko oraz stanowisko służbowe.

Radcowie

Nazwisko i imię

Stanowisko

Data zatrudnienia

Ablewicz Adam Radca 01.07.2007
Babińska Julia Radca 15.09.2017
Benewiat Michał Radca 01.06.2020
Bezuch-Plebańska Marta Radca 01.10.2019
Biela Milena Radca 01.07.2015
Biernacka Olga Radca 01.07.2014
Bobkiewicz Rafał Radca 01.12.2016
Bolesławski Bartosz Radca 01.04.2018
Borowicz Konrad Radca 01.10.2007
Borychowska Paulina Radca 01.07.2019
Buczyński Krzysztof Radca 15.03.2006
Cedro-Rodkiewicz Patrycja Radca 01.01.2015
Choma Jacek Radca 01.06.2020
Chrzęściewska-Placek Agnieszka Radca 01.07.2017
Ciągło Grzegorz Radca 18.04.2011
Cieślak Paulina Radca 01.06.2017
Ciubak-Pacek Dorota Radca 28.04.2006
Ciućkowska Katarzyna Radca 05.05.2014
Cuper Piotr Radca 15.05.2006
Czerniawko-Karcz Ewelina Radca 30.08.2011
Dąbrowska Małgorzata Radca 01.10.2019
Deptuch Joanna Radca 01.04.2006
Dobroczek Paweł Radca 01.02.2007
Drzazgowski Maciej Radca 01.06.2020
Falkowska-Gołębiewska Katarzyna Radca 15.03.2006
Gawlikowski Łukasz Radca 15.06.2015
Głogowska Magdalena Radca 01.07.2017
Gocłowski Marcin Radca 01.04.2006
Golda-Pauszek Joanna Radca 01.11.2007
Golik Tomasz Radca 04.07.2016
Górny Andrzej Radca 01.06.2017
Górowska Aleksandra Radca 04.05.2016
Górski Tomasz Radca 03.06.2009
Groszyk Klaudia Radca 01.11.2016
Gwóźdź Jadwiga Radca 01.06.2015
Hajnrych Sylwia Radca 15.06.2009
Hanusiak Ewa Radca 01.11.2007
Horodyski Dominik Radca 01.08.2018
Iliński Paweł Radca 01.10.2016
Izdebska Małgorzata Radca 18.04.2006
Jackowska-Majeranowska Joanna Radca 18.04.2006
Janota Andrzej Radca 01.03.2006
Jaślikowski Marek Radca 01.05.2011
Jurek Ludwik Radca 01.09.2016
Kaczorkiewicz Piotr Radca 15.03.2006
Kaczyńska Anna Radca 01.06.2020
Kałduński Marcin Radca 18.06.2018
Karska-Godlewska Anna Radca 15.03.2006
Kęcka-Iwan Marta Radca 15.03.2006
Kilanowska Agnieszka Radca 01.11.2018
Kordecka Agnieszka Radca 01.06.2020
Kościelak Damroka Radca 01.10.2018
Kowal Tomasz Radca 19.07.2010
Kowalczyk Magdalena Radca 01.10.2007
Kowalska Olga Radca 01.05.2017
Kozioł Janusz Radca 01.02.2010
Krajewski Arkadiusz Radca 01.09.2007
Krekora Paweł Radca 05.06.2013
Kucharczuk Ivo Radca 01.08.2018
Kucybała-Kreft Paulina Radca 10.08.2011
Kurach Agnieszka Radca 01.10.2006
Lach Natalia Radca 01.03.2019
Landowski Maciej Radca 15.04.2010
Libiszewska Katarzyna Radca 15.03.2006
Lipecka Kamila Radca 16.07.2018
Łabędzka Anna Radca 01.02.2007
Macewicz Monika Radca 01.02.2017
Majder Patrycja Radca 01.09.2010
Majewska Justyna Radca 01.03.2007
Martyński Maciej Radca

od 2006-03-15 do 2010-08-31                      oraz od 2016-07-01

Maryniak-Gielo Joanna Radca 01.04.2006
Mazgajska Anna Radca 01.12.2007
Mierzejewska-Skiba Aleksandra Radca 01.10.2007
Miller Marek Radca

2006-02-16 do 2015-01-31                            oraz od 2017-04-28

Modzelewska Luiza Radca 10.06.2019
Murawski Wojciech Radca 18.04.2006
Nowak Adam Radca 01.06.2020
Nowak Piotr Radca 01.06.2020
Nowicki Marcin Radca 15.04.2015
Odrobina Maciej Radca 01.06.2017
Olejarczyk Piotr Radca 26.04.2011
Oleksik Joanna Radca 01.06.2017
Ołdakowski Daniel Radca 01.08.2017
Ostrowska Małgorzata Radca 01.03.2017
Ożga Dariusz Radca 17.06.2013
Pająk Alicja Radca 01.10.2019
Panfil Karolina Radca 01.07.2018
Parkot Joanna Radca 01.12.2009
Paszka Łukasz Radca 01.05.2017
Pędraś Jakub Radca 01.10.2008
Piekarewicz Iga Radca 01.09.2007
Pieńkos Marta Radca 01.10.2016
Piotrak Jarosław Radca 01.10.2006
Piotrowska Monika Radca 01.06.2020
Piotrowski Łukasz Radca 01.07.2019
Płaskowicki Łukasz Radca 15.03.2006
Podgajny Łukasz Radca 05.11.2010
Podkowik Jan Radca 01.10.2019
Popielarczyk-Drzał Anna Radca 01.04.2020
Prus Bartłomiej Radca 01.02.2017
Przegalińska Agnieszka Radca 01.03.2007
Putra Emilia Radca 15.03.2017
Rawicz-Olędzki Klaudiusz Radca 01.12.2007
Ryba Michel Radca 01.10.2007
Sacha Przemysław Radca 01.07.2013
Sarzyńska Jagoda Radca 01.07.2017
Scholz Joanna Radca 01.04.2017
Sidorowicz Wojciech Radca 01.11.2017
Sieńko Małgorzata Radca 01.04.2007
Skłodowski Kamil Radca 01.07.2017
Skrzypek Maciej Radca 18.12.2017
Słoma Karol Radca 01.10.2019
Sosnowski Bartosz Radca 30.03.2017
Sosnowski Paweł Radca 01.10.2019
Sroka Tomasz Radca 01.06.2017
Stepnowska Agnieszka Radca 01.09.2009
Strzelecka Gabriela Radca 01.10.2007
Strzyczkowski Franciszek Radca 15.03.2017
Swatek Bartosz Radca 15.03.2006
Szawłowska Monika Radca 01.09.2007
Szczerba Joanna Radca 01.06.2020
Szczerba Maciej Radca 01.06.2020
Szlachta Hubert Radca 18.12.2017
Szpadzik Tomasz Radca 15.03.2006
Sztomberska-Drulis Agnieszka Radca 06.05.2013
Śmiglak Maria Radca 01.09.2019
Śpiewak Zbigniew Radca 01.04.2006
Świąder Tomasz Radca 19.11.2010
Tryzno-Lipska Patrycja Radca 01.05.2015
Twaróg Maria Radca 01.10.2006
Wesołowska-Mmereole Lidia Radca 01.10.2007
Więcek Agnieszka Radca 15.03.2006
Wilczkiewicz-Oleksów Agnieszka Radca 16.04.2007
Wiśniewska-Floryszczyk Aneta Radca 07.05.2018
Witkowska Marzena Radca

2006-03-15 do 2016-12-15                             oraz od 2017-02-01

Woźnicki Artur Radca 15.03.2006
Wójcikiewicz-Pociecha Urszula Radca 11.12.2017
Wójtowicz Adam Radca 16.05.2014
Zarębska Joanna Radca 16.04.2008
Zega Ilona Radca 01.02.2017
Żero Anna Radca 01.02.2017